פיסול אף | ד״ר מור יוסף - פיסול אף ללא ניתוח, פיסול אף מחירים

פיסול אף

האף הינו האיבר הבולט ביותר בפנים, וזאת בשל מיקומו במרכז הפנים . ומתוך כך, משפיע בצורה משמעותית ביותר על מראה הפנים. לכן, בעבר ניתוח האף היה הנפוץ ביותר בקרב בני נוער נשים וגברים. כיום , מספר ניתוחי האף הולך וקטן בהדרגה וזאת תודות להליך חדשני הנקרא פיסול אף. הליך בעל יכולת לספק תוצאות טובות ומשמעותיות ומענה אפקטיבי לבעיות אסתטיות רבות הקשורות לאיבר זה וזאת ללא התערבות כירורגית.

יתרונות ההליך על האופציה הכירורגית הינם בעלי משמעות גבוהה ביותר.
ראשית, הוא לא מחייב הרדמה ועל כן גם ההתאוששות ממנו מידית, וזאת בניגוד לניתוח אף שמחייב פרק זמן של לפחות שבוע לטובת החלמה.
שנית, השינוי במראה האף לאחר פיסולו בא לידי ביטוי מהר הרבה יותר מאשר בעקבות ניתוח – כבר תוך מספר ימים ניתן לראות את התוצאות כאשר תוך שבועיים תתקבל התוצאה המוגמרת.
שלישית – תוצאת ההליך הינה זמנית (מחזיקה בין שמונה חודשים לשנה) כך שבמידה והלקוח/ה פחות מתחברים לתוצאה, היא הפיכה.
חשוב לציין, כי המרכיב העיקרי של פיסול אף ללא ניתוח, הוא לא הטיפול עצמו, אלא התכנון שלו. הצלחת העיצוב מחדש של האף מחייבת טביעת עין מדויקת להפליא של הרופא, ניסיון נרחב לגבי מבנה האף והאפשרויות המתאימות לכל לקוח או לקוחה. גורמים אלו מהווים את הבסיס לתכנון אופטימלי. ביצוע ההזרקה של חומר המילוי במיומנות ,משלים את השינוי ומבטיח שביעות רצון מרבית אצל הלקוחות. מיומנות גבוהה נדרשת גם על-מנת שלא לפגוע בכלי דם, שכן האף עשיר בהם וכל פגיעה בהם עלולה לגרום נזק של ממש.

כיצד תדע/י האם פיסול אף הינו ההליך המתאים עבורך?
במידה ואתם סובלים מעצם בולטת באף
במידה ויש לכם שקעים בצידי האף שמשפיעים על הנראות הכללית שלו
במידה וקצה האף שלכם פונה כלפי מטה
במידה ועברתם ניתוח אף ונותרו א-סימטריות
במידה ואתם מעוניינים בשינוי אבל חוששים מניתוח.

מה ניתן לשנות באמצעות פיסול אף ללא ניתוח?

ניתן לתקן א-סימטריה, לטשטש עצם בולטת, למלא שקעים, להרים את הקצה של האף לתוצאה של אף סולד מושלם, לשפץ את ה”גבנון”, לעדן נחיריים שנתפשים כלא אסתטיים, להסוות בליטות ועוד. עוד מקרים שבהם כדאי לשקול את פיסול האף הם כשניתוח באיבר זה הסתיים ולא הוביל למראה המצופה. במצב שכזה לעתים אין ברירה אלא לעבור ניתוח תיקון באף, אולם ייתכן גם שניתן לתקן את תוצאות ההליך הכירורגי בלי לעבור עוד ניתוח על כל הכרוך בכך (הרדמה, סיכון מסוים, החלמה ממושכת).

כיצד מתבצע ההליך?
פיסול אף ללא ניתוח מבוסס על הזרקה של חומצה היאלרונית, אותה הגוף מייצר באופן טבעי. ההליך עצמו פשוט. כמות קטנה של חומצה היאלרונית מוזרקת אל נקודות שונות באף, שנבחרו בקפידה ע”י ד"ר דוד מור – יוסף וזאת לאחר תיאום ציפיות מעמיק עם הלקוח/ה, בנוגע לתוצאה אליה תרצה / ירצה להגיע ולאחר הסבר מדויק על ההליך והמשמעות שלו. ההזרקה מתבצעת באמצעות מחטים עדינות מאוד שלא גורמות לכאב ובמיקרוקאנולה, להפחתת שטפי דם וטראומות לעור ולכלי דם.
בתום פעולת ההזרקה , ד"ר דוד מור- יוסף, יעצב את החומר שהוזרק כדי להימנע מגושים לא רצויים וכדי להגיע לתוצאה הנכונה. יש לקחת בחשבון כי לאחר ביצוע ההליך, יתכן ויופיע שטף דם וכי בכל מקרה הפנים עלולות להיות נפוחות באזור ההזרקה, כתוצאה מהדקירות ומהחומר שהוחדר. נפיחות זו תחלוף כעבור מספר ימים. כמו כן, האף בתום הפעולה יכול להיראות לא סימטרי, גם זה יחלוף כעבור מספר ימים. ההזרקה כמעט ולא מורגשת אצל מרבית הלקוחות. הטיפול כולו נמשך בין 20 דקות לחצי שעה, ולאחריו ניתן לחזור לשגרה מלאה באופן מידי.

החלמה
זמן ההחלמה של פיסול אף ללא ניתוח יכול להשתנות בין הלקוחות השונים. יש שיוצאים ללא נפיחות, אדמומיות ושטפי דם בכלל ויש לקוחות אשר יכולים לחוות נפיחות, אדומימיות, שטפי דם ואף בצקת אשר לא תאפשר להם לראות את התוצאה באופן מידי אלא לאחר מספר ימים.

כמה זמן מחזיקה התוצאה?
במרבית המקרים, התוצאה מחזיקה מעמד בין שמונה חודשים לשנה וזאת משום שהחומצה ההיאלרונית נספגת בגוף ולאחר פרק זמן מסוים כבר לא באה לידי ביטוי במראה החיצוני.

נגישות