אודות | ד״ר דוד מור-יוסף. רפואה אסתטית, טיפולי אסתטיקה

אודות

ד"ר דוד מור-יוסף החל את דרכו בתחום האסתטיקה , כמנהל רפואי בבית רופאים לטיפולים אסתטיים ולאחר מכן כמנהל וכרופא המוביל את תחום הדרמו אסתטיקה בחברת ״אמריקן לייזר״. לפני כן כיהן מספר שנים כמדיקל דיירקטור בחברת סטארט אפ שעסקה בתחום הכירורגיה, שם היה שותף בפיתוח מספר פטנטים בתחום המכשור הרפואי וכיועץ רפואי ושותף לניהול וביצוע מחקרים קליניים בחברת התרופות השוויצרית Novartis.

כיום הוא הבעלים והעומד בראש קליניקת בוטיק אקסקלוסיבית פרטית בעלת 6 סניפים ברחבי הארץ – ת"א, קיסריה, חיפה, טבריה, עפולה ובית שאן.

תפיסת עולמו של ד"ר דוד מור-יוסף הינה כי המטרה בטיפולים אסתטיים, אינה רק השיפור במראה החיצוני. השיפור במראה החיצוני הינו האמצעי להגיע למטרה הסופית שהיא שיפור ההרגשה הפנימית, חיזוק הביטחון והדימוי העצמי, האהבה והערכה העצמית ובכך לגרום לאדם להיות מאושר יותר ושלם יותר עם עצמו.

ד״ר דוד מור-יוסף עובד על פי הגישה שהאדם הוא במרכז. גישה הדוגלת במעורבות ושותפות של הלקוח לאורך כל התהליך וזאת על מנת להגיע לתוצאה הרצויה והטובה ביותר עבור הלקוח. על כן, רואה חשיבות מרבית ביצירת קשר אישי והבנת הנפש והרצון האמיתי העומד מאחורי הפנייה של הלקוח . להכיר לעומק את האדם ש״מאחורי הפנים", להתחבר לחלומות ולשאיפות שלו. 

השילוב בין רצונותיו של הלקוח ובין הידע, הכישרון והנסיון המקצועי של הרופא, מובילים לתוצאה הטובה ביותר. כאשר התוצאה הטובה ביותר מבחינתו, הינה תוצאה הגורמת לאדם להראות יפה, רענן וצעיר יותר, אך בצורה טבעית, מבלי לפגוע במימיקת הפנים – שהרי הפנים שלנו הם המראה לביטוי הרגשות שלנו. וכל זאת תוך כדי יצירה של פרופורציות נכונות. המטרה היא שאנשים יבחינו בשינוי שבאדם ויאהבו אותו, אך לא יידעו לשים את האצבע ולהגיד בדיוק מה השתנה.

לתוצאה זו, מגיע ד״ר דוד מור-יוסף, מעבר לכישרונו הטבעי, בזכות שליטתו והבנתו את גישת הפיזיוגנומיה – תורת חוכמת הפנים (הגישה על פיה הוא עובד) . גישה זו דוגלת בכך שהערכת מראהו החיצוני של האדם, בעיקר פניו, יכולה לספק תובנות על אופיו ואישיותו של האדם ולפיכך לסייע בהתאמת הטיפול ופיסול הפנים הנכון עבורו.
ביקור קצר בקליניקה של ד״ר דוד מור-יוסף ומפגש עם הצוות העובד עמו, חושף מיד כי לא מדובר כאן בקליניקה רגילה. מדובר בבית, במשפחה, בקהילה.

נגישות