ליפוליזיס | ד״ר מור יוסף. משיטות הטיפול החדשניות ביותר בתחום האסתטיקה

ליפוליזיס

זריקות להמסת שומן

אחת הבעיות הבולטות והדומיננטיות כיום, הן בעולם הרפואה והן בעולם הרפואה האסתטית, הינה בעיית ההשמנה – ולייתר דיוק, השומנים העודפים. כיום, קיימות שיטות רבות ומגוונות העושות שימוש במכשירים ובטכניקות שונות על מנת להימנע במידת האפשר מסכין המנתחים לשם פתרון הבעיה.

המסת שומן עודף (הצרת היקפים) – ליפוליזיס, הינה אחת משיטות הטיפול החדשניות והיעילות ביותר בתחום האסתטיקה. שיטה זו מאפשרת , להפטר מעודפי שומן עקשניים ובלתי רצויים, באזורים שונים בגוף אשר אינם מושפעים מדיאטה ומפעילות גופנית.

למי הטיפול מתאים?
הטיפול מתאים עבור נשים וגברים, המבקשים להפחית אזורים בהם תאי השומן הפגינו עמידות בפני דיאטה או פעילות גופנית (אזורים בהם יש הצטברות עיקשת של שומן)
לנשים וגברים אשר מבקשים לעבור טיפולים להצעת מראה הפנים.

מהלך הטיפול
לאחר קיום פגישת ייעוץ של הלקוח/ה עם ד"ר דוד – מור יוסף, בו יאבחן הרופא את התאמת הלקוח/ה לטיפול, אזורי הצטברות השומן שיש לטפל בהם, בחינת והבנת רצון הלקוח/ה -מהי מבחינתם תוצאה מיטבית ומתן הסבר מלא ומעמיק על אופן הפעולה ותהליך ההחלמה, מתחיל הטיפול. הטיפול מתבצע באמצעות זריקה להמסת שומן של חומר הנקרא פוספטידילכולין (Phosphatidy), כאשר החומר מוזרק באופן מבוקר ומדויק אל רקמות השומן באזורים הבעייתיים. לאחר מכן, החומר הפעיל מתחיל בתהליך של המסה ופירוק השומן בתאים. השומן המומס מועבר אל זרם הדם ומשם מחוץ לגוף באמצעות התהליך הטבעי של חילוף החומרים. על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר יש לעבור כארבעה טיפולים ,במרווחי זמן של כשמונה שבועות בין טיפול לטיפול. כמות הטיפולים הנדרשת תלויה בנתוניו האישיים של הלקוח/ה ובאזור המבוקש. התוצאה המתקבלת היא מידית.

יש מקום לציין כי הטיפול של זריקות להמסת שומן, אינו מיועד להפחתת משקל, הטיפול מציע דרך להיפטר ממצבורי שומן מקומיים לא רצויים בלבד.

אזורי הגוף האידיאליים להזרקה כוללים:
אזור הירכיים, בטן, צוואר, עורף (גיבנת הבאפלו)
אזור הפנים – עיצוב והצערת קו הלסת, סנטר וקפלי הלחי
בסוגי ליפומות.

ההחלמה
תהליך ההחלמה מטיפול הליפוליזיס הינו מידי. ניתן לחזור לשגרה ולפעילות שוטפת מייד בתום הטיפול.

נגישות