שיטות להצערת עור הפנים

מזותרפיה

הצערת העור

מזותרפיה הינה שיטה רפואית להצערת העור.
מזותרפיה משקמת, מחייה ומזינה את העור, מעניקה לו גמישות, רעננות, מיצוק ומראה צעיר וזאת באמצעות החדרת חומרים פעילים ונוזלים, המעודדים את התחדשות העור ומאטים את הזדקנותו. ייחודיותם של טיפולי מזותרפיה, הינה בכך שלתהליך אפקט מקומי באזור ההזרקה בעל ספיגה איטית ומתמשכת המאפשרת לבצע טיפולים בתדירות נמוכה: טיפול שבועי, דו שבועי, חודשי או כטיפול תומך. להשגת התוצאות הטובות ביותר מומלץ לבצע סדרת טיפולים המתפרסים לאורך זמן.

בטיפול, הרופא מבצע הזרקות תת עוריות של חומרים פעילים במינון מדולל. בניגוד לקרמים ומסכות, אותן ניתן להחדיר רק עד לשכבה העליונה של העור (אפידרמיס) פה ההזרקות מחדירות את החומרים הפעילים לשכבה עמוקה יותר של העור לצורך הצערת עור הפנים. מאחר והזנת העור בחומרים פעילים ונוזלים, מווסתת ומשקמת את העור ומונעת הזדקנותו, מומלץ להתחיל את טיפולי המזותרפיה כבר בגיל צעיר לשימור העור, מניעת קמטים , דלדול ונפילת העור.

למי מתאים הטיפול?

  • נשים וגברים המבקשים לרענן את מראה עור הפנים שלהם
  • נשים וגברים המעוניינים לעכב את תהליך הזדקנות העור ולהעניק לו מראה קורן וזוהר
  • טיפול זה מתאים במיוחד לאזור הפנים, צוואר, גב כף היד ואזור המחשוף.

מהלכו של טיפול מזותרפיה
בשלב הראשון ייפגש הלקוח/ ה עם ד"ר דוד מור-יוסף לפגישת ייעוץ. בפגישה זו הרופא ייבחן את מצב העור, יבדוק עם הלקוח/ה מה הציפיות שלהם מהטיפול ומה מבחינתם התוצאה הרצויה ולסיום, במידה ואכן הטיפול מתאים, יספק הרופא מידע והסברים בנוגע להליך ולתהליך ההחלמה.

טרם הזרקת התרכובת להצערת העור, העור עובר חיטוי מתאים בחומר אלכוהולי ונמרח בג'ל מאלחש אשר מטרתו להקהות את הכאב. בשלב הבא, מתחיל תהליך ההזרקה. ההזרקה מתבצעת באמצעות מחטים דקות. התרכובת מוחדרת לשכבת העור האמצעית (מזודרמיס). משך הטיפול אורך בין 20 ל-30 דקות. במהלך הזרקות התרכובת ייתכן כי יורגש כאב קל או תחושת עקצוץ מסוימת.

ההחלמה
ההחלמה ממזותרפיה הינה מיידית. ניתן לשוב לפעילות סדירה ולשגרה מייד עם תום הזרקת התרכובת. תיתכן אצל חלק מהלקוחות תחושה של כאב קל באזור ההזרקות ועשויה להופיע אדמומיות, סימנים כחולים קטנים ונפיחות קלה. כל אלה יעברו בדרך כלל תוך מספר שעות עד מספר ימים מצומצם.

מזותרפיה באזור הפנים והצוואר מעניקות אפקט של מתיחה (ליפטינג), או במילים אחרות -מזוליפטינג- המתקבל כתוצאה מהחדרת חומצה היאלרונית בשילוב חומרי אנטי-אייג'ינג המורכבים מוויטמינים, מינרלים, אוקסידנטים ומזרזי זרימת דם להזנת עור מוגברת. הטיפול כולל שילוב של חומרים פעילים מהרפואה הקונבנציאלית וההומאופטית בהתאם לסוג העור והאבחון הראשוני. מזותרפיה יעילה גם בשילוב עם שיטות אחרות הקיימות ברפואה האסתטית, כגון: מילוי קמטים, בוטוקס, פילינג, דרמל-רולינג.

נגישות