חומצה היאלורונית | ד״ר מור יוסף. הזרקות חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית

טיפול בהזרקת חומצה היאלורונית

האחריות על מראה צעיר בעל נפח טוב, שמירה על לחות וחידוש האלסטיות של העור, הם אלו שגורמים לחומצה היאלורונית להיות כל כך נדרשת ובשימוש כל כך נפוץ באסתטיקה של הפנים.

כיצד תדעו האם הזרקת חומצה היאלורונית מתאימה לכם?
אם הלחיים שלכם שקועות
אם יש לכם קמטים באזור שבין האף לשפתיים
אם אתם סובלים משקעים מתחת לעיניים
אם השקע בסנטר או באף מטריד אתכם
אם אתם נראים עייפים או עצובים
חומצה היאלורונית הינה חומר שנמצא ברקמות השונות בגופנו. החומצה מורכבת ממולקולות סוכר שנמצאות בקשרים מיוחדים ובזכות זאת, החומצה מספקת לנו מענה בשני מישורים.
1. קשירה למולקולות מים ובכך יצירה של נפח ולחות לעור ולסביבה שבה החומצה נמצאת.
2. יצירה של סיבי אלסטין וקולגן היוצרים נפח ואלסטיות תקינים של העור.
החומצה משמשת כחומר מילוי וניתן להשתמש בה הן למילוי וכיסוי אזורים שלמים והן למילוי וכיסוי אזורים קטנים. את תוצאת החומצה ניתן לראות באופן מידי ויותר מכך, עם הזמן הנפיחות של ההזרקה חולפת ומלאות טובה ואסתטית של קולגן ואלסטין סביב החומצה משתפרת מיום ליום.

כיצד מתבצע הטיפול?
בשלב הראשון יגיעו הלקוח/ה לפגישת ייעוץ עם ד"ר דוד מור- יוסף. בפגישה זו ייבחן הרופא את מצב הפנים של הלקוח/ה , יקיים עימם תיאום ציפיות בנוגע לתוצאה הרצויה והאפשרית ויספק הסבר מלא על ההליך , ההחלמה ותופעות הלוואי האפשריות. במידה והלקוח/ה יבחרו, ניתן יהיה למרוח חומר אלחוש לפני תחילת הטיפול.

חומצה היאלורונית: תהליך ההזרקה

במהלך ההזרקה יתבצעו מספר דקירות באזורים שונים בהתאם לתוכנית שנקבעה מראש. ההזרקה מתבצעת על ידי מחט דקה ביותר לשם מניעת כאב ושטפי דם. בתום פעולת ההזרקה, תימרח משחת הרגעה. יתכן ויופיעו שטפי דם ובכל מקרה תהיה נפיחות נקודתית כתוצאה מהימצאות החומר. נפיחות זו תחלוף כעבור מספר דקות. זמן ההזרקה הינו לרוב לא יותר מדקות בודדות.

החלמה
לאחר ההזרקה ומריחת המשחה ,מתחיל תהליך ההחלמה שמשתנה בין הלקוחות. מרביתם יוצאים ללא נפיחות ואדמומיות וכן ללא שטפי דם. התוצאה נראית באופן מידי כבר בקליניקה. וניתן לחזור מיד לשגרה

שימוש בחומצה היאלורונית כחלק מתהליך פיסול פנים
• מטופלים עם חסר בנפח באזורי לחי, שפתיים, לסת, רקות
• מטופלים עם קמטים וקמטוטים שאינם דינמיים
• מטופלים עם הפרעה מולדת של חסר נפח בפנים
• מטופלים עם סנטר אחורי
• מטופלים עם פגמים מסוימים באף או כאלה שמעוניינים בניתוח אף
• מטופלים עם חסר נפח באזור כפות הידיים

נגישות