מתיחת פנים

מתיחת פנים

מתיחת פנים באמצעות חוטי APTOS- זו היא שיטה עדינה, כמעט ואינה טראומתית של חוטי ליפטינג ברקמות הרכות, בשיטה זו מחדירים את החוטים דרך חתכים קטנים מאוד, חתכים אלה לא משאירים שום סימן, מתיחת הפנים נעשת בהרדמה מקומית.

חוטי APTOS- זו היא שיטה מיוחדת, אינה כואבת והכי חשוב זו היא מתיחת פנים שאינה כירורגית.

עקרון הפעולה של חוטי APTOS הוא ייחודי. כבר לאחר הפרוצדורה ניתן לראות אפקט מיידי. את התוצאה הסופית ניתן לראות לאחר 2-3 שבועות, כאשר העור מסתגל לתנאים החדשים. לאחר כחודשיים מסביב לחוטים נבנה שלד מרקמה צעירה מה שמחזק את מעגל הפנים, מחזק את העור ומעלים את הקמטים.

חוטי APTOS זו היא מתיחת פנים באמצעות חוטים המוחדרים לעור. בבסיס השיטה נמצא החוט שהומצא במיוחד לכך וזה הוא חוט סינטטי נספג - חוט הAPTOS

על חוטי ה APTOS ישנם זיזים קטנים מאוד. הם נמצאים לאורך כל החוט ויוצרים זוית מסוימת כמו כן יש להם כיוונים שונים. בזכות כך, מתרחשת מתיחת העור והעלת הקמטים. הכי חשוב הוא שהתוצאה נשמרת למספר שנים.

שיטת מתיחת הפנים באמצעות חוטי ATPOS אינו ניתוח אלה פרוצדורה אסתטית שאינה כרוכה בכאב. הפעולה נעשת בהרדמה מקומית. אין חתכים או תפרים. לאחר הפעולה כמעט ולא נשארים שום סימנים.

כל הנעשה באמצעות החוט מתבצע בשכבת השומן התת עורי שבו אין עצבים או כלי דם לכן פגיעה בהם היא מינימלית. לאחר ההליך מומלץ כ2-3 שבועות לא לעשות פעולות בעלות מימיקה חדה ופעולות לעיסה חדות וכמו כן לא לבצע מסאז' פנים.

בשיטות מתיחת פנים אחרות תהליך השיקום הוא ארוך יותר. משום שמתיחת הפנים באמצעות חוטי הATPOS כמעט ואינה טראומתית, שיטה זו נעשתה לאלטרנטיבה טובה לשיטות אחרות של ליפטינג העור.

בכדי לשמור על קונטור הפנים החדש לאורך זמן ניתן לשלב את השיטה הזו עם שיטות הצערה אחרות.